'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e henë 21 nëntor 2022

21 Nëntor 2022, 09:32

Titujt e gazetave për sot, nga hapen portat e hidrocentraleve e përmbytet veriu i Shqipërisë te me motin "çmendet" edhe Berisha e deri tek ceremoni spektakolare por Katari humb që në start.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha