Si e përjetoi sulmin ndaj Berishës dhe çfarë ndodh tani? Protesta dhe Samiti i BE! Ilir Meta përgjigjet sot në ‘Kontrast’ në Report Tv

8 Dhjetor 2022, 14:19 | Përditesimi i fundit: 2022-12-08 20:38:12

Sot në Kontrast i ftuar Ilir Meta, kryetari i Partisë së Lirisë. Si e përjetoi Ilir Meta sulmin ndaj Sali Berishës dhe cili do të jetë reagimi i opozitës pas kësaj ngjarje?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha