Si të menaxhojme ankthin dhe depresionin?

24 Prill 2019, 14:48

Niveli i stresit dhe ankthit është rritur shumë me jetën moderne e cila duket se është shumë e vrullshme dhe aktive. Me psikologen dhe hipnoterapisten klinike Fleura Shkëmbin folëm për prezencën e ankthit dhe stresit në jetën e njerëzve si mund ta zbulojmë atë, si ta luftojmë dhe kur mund të kuptojmë se është koha për të shkuar tek një specialist.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha