Siguria, integrimi dhe zgjedhjet, e ftuar Ermonela Felaj

23 Maj 2019, 09:17

E ftuar në emisionin 45 Minuta në Report TV ishte deputetja e Partisë Socialiste Ermonela Felaj e cila analizoi situatën politike në vend

Programe të tjera

Shiko të gjitha