Sondazhi i Report Tv/ Dash Sula: Rezultatet tregojnë se as Rama dhe as Berisha nuk kanë legjitimitet! Vangjeli: Palët politike ta lexojnë mirë çfarë nuk shkon

16 Nëntor 2023, 20:01

Deputeti Dashnor Sula ka qenë i ftuar sot në “Kontrast” me gazetarin Denis Minga në Report TV për të diskutuar mbi situatën politike në vend, të krijuar pas kaosit të opozitës e cila ka bojkotuar seancat e komisioneve parlamentare dhe ka bllokuar seancat plenare në Kuvend.