Spirulina, alga çudibërëse që pastron organizmin nga toksinat

12 Prill, 09:42

Nutricionistja Diola Dosti e ftuar në emisionin “Rreze Dielli”  tregoi për planin dietikë të thjeshtë e të shëndetshëm për të humbur peshë.

Këshillat e një plani dietikë që duhet të ndjekë secili person që dëshiron të ruajë linjat dhe të humbasë peshë. Gjithashtu ajo tregoi edhe për superushqimet  si alga e detit ose ndryshe spirulina që mund të merrni për pastrimin e organizmit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha