Tabuja e virgjërisë në Shqipëri

18 Shkurt, 11:16

TIRANË- Edhe pse jemi në vitin 2021 virgjëria vazhdon të mbetet një tabu në Shqipëri. Të shumtë janë ata persona që e lidhin virgjërinë e një vajze me moralin dhe vlerat që ajo ka.

Në lidhje me këtë temë është diskutuar mëngjesin e sotëm në emisionin “ Rreze Dielli” në Report Tv me të ftuarit sociologun Gëzim Tushi dhe aktivisten e shoqërisë civile Xheni Hatillari.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha