Takimi i Ramës me McGonigal, Veliaj: Kryeministrat takohen me zyrtarë të lartë, nuk mbajnë përgjegjësi për shkelje që bëjnë këta persona

2 Shkurt 2023, 22:41

I ftuar në studion e ‘Real Story’ me gazetarin Sokol Balla në Report TV, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj foli edhe për kallëzimet e bëra për 21 janarin dhe akuzat e opozitës për takimet e kryeministrit, Edi Rama me ish zyrtarin e lartë të FBI-së.