Te Guri i Capit

23 Dhjetor 2019, 10:41

Jemi ne Korçe, ne ditet e para te dimrit, kur bora sapo ka zbardhur malet. Shtegtari ynë, i ftuar nga miq të tij korçarë, viziton Parkun Kombetar Natyror te Bozdovecit dhe ngjitet deri në Gur të Capit, nje nga monumentet e mrekullueshem te natyres ne masivin e Malit të Moravës. Emisionin "Shtegtim" me moderator Ilir Matin mund ta ndiqni çdo të dielë në orën 15:30 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera