U delegua për interpelancën me opozitën për McGonigal, Spiropali në Report Tv: S’donin shpjegim, por zhurmë! Deripaska, koleg i Berishës, asnjë lidhje me Shqipërinë (6 shkurt 2023)

6 Shkurt, 20:56 | Përditesimi i fundit: 2023-02-06 20:57:18

Elisa Spiropali, e ftuar në emisionin ‘Kontrast’ në Report Tv u shpreh se qëllimi i tyre nuk ishte shpjegimi, por për konfuzion. Sipas Spiropalit, faktet që ato paraqesin janë tërësisht qesharake dhe shtoi se opozita po kërkon që të kapet pas një fije kashte për një aktakuzë që ska lidhje me kryeministrin shqiptar.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha