Vangjeli: Çdo qytetar që ka votuar deri më 14 maj, ka pasur parasysh faktin a tij që është i papranueshëm nga SHBA

22 Maj, 16:40

Analisti Lorenc Vangjeli ka bërë një koment rreth stërvitjes ushtarake të NATO-s dhe SHBA-së në vendin tonë duke e lidhur me zgjedhjet vendore duke thënë se humbja e opozitës lidhet edhe me shpalljen ‘non grata’ të Sali Berishës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha