Vangjeli jep lajmin në 'Kontrast': Shumica e deputetëve 'të heshtur' të PD kanë komunikuar me Berishën

10 Janar, 21:17

Analisti Lorenc Vangjeli tha sot në 'Kontrast' se në Partinë Demokratike pritet një betejë edhe më e madhe sesa ajo për pronësinë e selisë. Sipas tij, Basha dhe Berisha tashmë do të përplasen se kush do të ketë shumicën e deputetëve demokratë pas tyre

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha