Vangjeli në Report Tv: Sali Berisha ka qenë fati dhe fatkeqësia e Ilir Metës

29 Shtator, 20:08

Sot, për analistin Lorenc Vangjeli, Ilir Meta nuk është më një boksier i peshave të rënda që është vënë të luajë muzikë klasike me doreza boksi. Rrethanat kanë ndryshuar, e për rrjedhojë Vanegjli thotë se edhe roli i Metës, tani më është krej i ndyshëm.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha