Yuri Kim, bilanci i tre viteve dhe shkërmoqja e foltores (19 janar 2023)

20 Janar, 06:41

Në një intervistë ekskluzive me gazetarin Sokol Balla në 'Real Story', ambasadorja e SHBA-së Yuri Kim dha një mesazh të qartë për Reformën në Drejtësi, duke deklaruar se ka njerëz të shqetësuar që mund të ndëshkohen në vazhdim. PD-së, Kim i kërkoi të shohë nga e ardhmja për të qenë një forcë qeverisëse, ndërsa u ndal edhe në investimet amerikane në vendin tonë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha