Zbuloi tradhtinë/Burri ia plas gruas:Na dhe valium shkove me tjetër,postove foto në TikTok

7 Dhjetor 2022, 19:51

Nëna e dy fëmijëve kërkoi ndihmën e emisionit ’Pa Gjurmë’ pak ditë më parë, teksa denoncoi ish-partnerin, i cili prej një 1 viti i braktisi. Gruaja e akuzon për tradhëti, ditën që ai u nis drejt Dubait për punë. 27-vjeçarja e cila pret të sjellë në jetë fëmijën e tretë, me partnerin e saj të ri. Ajo rrëfeu historinë e jetës dhe kërkoi një përballje me ish-bashkëshortin, pasi sipas saj, ai i la të mbytur në borxhe. Pas deklaratave publike dhe akuzave nga ish-partnerja 35-vjeçari reagoi duke lënë një mesazh në numrin tonë të redaksisë. “Ju lutem shumë, dua të kontaktoj me ju. Jam ish-bashkëshorti i nënës me dy fëmijë që është edhe shtatzënë. Kërkoj ballafaqim, po të doni bashkë me prova që s’jam fajtor”. Menjëherë pas këtij mesazhi, stafi i ’Pa Gjurmë’ kontaktoi me 35-vjeçarin, i cili pretendon se nuk është ai shkaktari i problemeve në çift dhe se fëmijët nuk i ka braktisur. Çifti ishin njohur në Elbasan, ku kishin qenë bashkë kolegë në punë, ndërsa vendosën të bashkëjetonin. Sot, pas akuzave të njëri-tjetrit për tradhti i kanë fund marrëdhënies së tyre 4-vjeçare.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha