Zhdukja e 28-vjeçarit nga Kolonja, telefonon në ‘Pa Gjurmë’ qytetari: Ndodhet në Shkodër, e kam takuar sot paradite, i dhash 5 mijë lekë se donte të vinte në Tiranë

19 Nëntor 2021, 16:27 | Përditesimi i fundit: 2021-11-19 17:27:44

Një qytetar nga Shkodra, Pjetër Marashi ka telefonuar në emisionin ‘Pa Gjurmë’ në Report Tv dhe dyshon se ka parë 28-vjeçarin e zhdukur në Kolonjë. Ai thotë se e ka takuar në Shkodër dhe i ka dhënë 5 mijë lekë të vjetra pasi, 28-vjeçari Sherif Muka ia ka kërkuar për tu nisur në Tiranë.

“Djali është shëndoshë është në Shkodër. Tani jo por do dal të kërkoj, është këtu në bare rreth e qark. Ka dy orë që e kam takuar. Nga ora 12.30 pse 13.00 e kam takuar ma rrugën Shkodër hani i hotot km 6. Më kërkoi 5 mijë lekë, kam ngel jashtë më tha më duhen 4 mijë lekë të iki deri në tiranë. Ai s’ka ik, e kam parë pas 2 orësh prap aty. Paratë ia kam dhënë në orën 10, pastaj e kam taku prapë në 12.30 në bar restorant në Malësi të Madhe. Nuk e ka pre biletën. Ato lek e sigurt i ka harxhuar diku tjetër. Jam nga Kolonja tha kam ngel pa lek më duhet të iki në Tiranë. Do iki të shoh prapë të shoh nëse është aty. Është e sigurt që është ai 1000%. Është një djal i gjatë, i jep për 30 vjeç, flokët i ka të rrallë përpara, me një xhup të zi, pantallona ngjyrë qumështi, sytë bojqiell. I gjatë afërsisht 1 m e 50 cm”, tha Marashi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha