Zhdukja e dy shoqeve në Lushnje 19 vite më parë/ 'Pa Gjurmë' sjell dëshminë e re: Janë vrarë nga Ben Hoxha (kreu i bandës së Lushnjes) në mars 2004 në një hotel

4 Prill, 16:41

Në “Pa Gjurmë” ka ardhur një dëshmi e re, për fatin e dy shoqeve Nertila Osmani dhe Sonila Kryeziu. Ajo thotë se vajzat janë vrarë nga kreu i një prej bandave famëkeqe të Lushnjes Arben Hoxha. Arben Hoxha, ishte bashkëshorti i Nertila Osmanit. Dhe kjo ka ardhur pasi Nertila Osmani, i kishte kthyer fjalën Arben Hoxhës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha