Zhdukja e Ulvi Skanës/ E ëma në ‘Pa gjurmë’: Lidhje me Ervis Martinaj? Ik mos ma përmend! S’e di a e kam gjallë, policia të më thotë diçka të më qetësohet shpirti

29 Nëntor 2022, 17:47

Dy të humbur dhe një i vrarë, sot në ’Pa Gjurmë’ misteri i zhdukjes së dibranit Ulvi Skana, mik i ’të fortëve’. Ushtar i Ervis Martinajt, zhdukur dy muaj më pas dhe lidhja shoqërore me Can Karriqin, i vrarë në dhjetor të vitit 2021.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha