Google i 'veshur' kuqezi në 111-vjetorin e Pavarësisë, Rama ndan foton: Është dita e flamurit më të bukur në botë

Google i 'veshur' kuqezi në 111-vjetorin e Pavarësisë, Rama ndan foton: Është dita e flamurit më të bukur në botë

1701202539_4062068979054170009539621184322725768437325n.jpg

Motori i kërkimit në internet Google ka nxjerrë në logon e flamurit shqiptar që valvitet në qiellin blu, duke i uruar kështu të gjithë shqiptarëve festën e Pavarësisë. Foton e ka ndarë kryeministri Edi Rama në rrjete sociale dhe krahas saj shkruan: "Po, është dita e flamurit më të bukur në botë".

Google vendos vazhdimisht shenja të veçanta në faqen hyrëse, për festa apo përvjetorë personalitetesh të fushave të ndryshme.


Lajmi kryesor:

Festë për 111 vjet shtet të pavarur! Rama e Kurti bashkohen në Vlorë, qytetin ku Ismail Qemali ngriti flamurin


B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)