Mori 800 mijë vota, ky është zgjedhur goli më i bukur i Euro 2020 (VIDEO)

Gjatë kampionatit të futbollit Euro 2020, u shënuan shumë gola të bukur. Një ditë më parë UEFA hapi votimin për të përzgjedhur më të bukurin, dhe me gati 800 mijë vota brenda 24 orëve të fundit, fitoi goli i Patrik Schick.

Sulmuesi i Republikës Çeke realizoi një supergol kundër Skocisë, në ndeshjen e parë në grupe mes këtyre dy skuadrave, në një distancë të gjatë nga mesfusha, duke parë edhe daljen e portierit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS publikon listën e 61 kandidatëve për 14 majin, është e duhura?×

Lajmi i fundit

Kthehet ora verore, në mesnatë akrepat shkuan 60 minuta para

Kthehet ora verore, në mesnatë akrepat shkuan 60 minuta para