Rrëfimi prekës i mësuese Bukurie Kortoçit, tregon në ‘E ardhmja është vajzë’ sakrificën për rritjen e së bijës e vetme

Një natë e paharrueshme kjo e sotmja në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin, në ekranin e Report Tv.

Vetëmohim, do të ishte fjala përmbledhëse e gjithë sakrificës së mësuese Bukurie Kortoçit pas humbjes së bashkëshortit të saj në një ditë që gëzimi ishte i pamasë.

Përballë saj, e bija, Daniela, tashmë e rritur ndan kujtimet e 3 viteve me të atin dhe tregon forcën që i ka lënë ai deri në ditët e sotme.

Një natë reflektimi, emocionesh të papërshkrueshme, dashuri dhe forcë e tejskajshme u transmetua në ekranin e Report Tv.

M.Q./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Ishin duke pirë në një lokal dhe u konfliktuan, plagoset 39-vjeçari në Mat! Në kërkim autori

Ishin duke pirë në një lokal dhe u konfliktuan, plagoset 39-vjeçari në Mat! Në kërkim autori