Dashuri, lot e mesazhe të forta në ‘E ardhmja është vajzë’! Dy historitë e grave që do ju mbërthejnë pas ekranit

Në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin, dy vajza, që me historitë e tyre do ju mbërthejnë pas ekranit.

Andriola Kambo, tregon arritjet dhe lëvrimet e saj në detyra të rëndësishme si dhe misionin për tu dhënë shtysë të rinjve.

Alisa Dudaj, stilistja shqiptare që ka thyer kufijtë kombëtarë tregon nga e ka marrë talentin dhe ëndrrat e qëllimet e saj.

Mesazhe që vijnë nga Neë Yorku do të surprizojnë studion.

Shumë dashuri, të shtunën, ora 21:00 në ekranin e Report tv.

G.MO/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

'Eposi i Bjeshkëve të Lumës', libri me 60 legjenda botohet për herë të parë në shqip dhe anglisht! Palushi: Më e veçanta 'Tumja e Kajës’

'Eposi i Bjeshkëve të Lumës', libri me 60 legjenda botohet për herë të parë në shqip dhe anglisht! Palushi: Më e veçanta 'Tumja e Kajës’