Shuplakë burrave, surprizë Oriola Marashit! Lum emocionesh në 'E ardhmja është vajzë'

Momente të vyera dhe fjalë zemre do të mbizotërojnë sonte në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin.

Botuesja e njohur Arlinda Dudaj, me librat pjesë të botës së saj tregon çastet më kulminante të jetës.

Xhoi Jakaj tregon rrugëtimin e saj në fushat e jetës dhe ka një surprizë për të bijën, Oriola Marashi.

Mos harroni të na ndiqni sonte në Report tv, ora 21:00 për tu mbushur me emocione, por edhe për të marrë mesazhe jete.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin, si e vlerësoni×

Lajmi i fundit

Zyrtare/ Fitoi 4 trofe në tre vite, sulmuesi largohet nga Teuta! Tre 'firo' për durrsakët

Zyrtare/ Fitoi 4 trofe në tre vite, sulmuesi largohet nga Teuta! Tre 'firo' për durrsakët