Suela Bako rrëfehet para vajzës së saj në ‘E ardhmja është vajzë’! Ndiqni emocionet dhe të pathënat e së bijës së dy artistëve

Përqafimi i nënës me vajzën e saj do të jetë kulmi i dashurisë sot në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin.

Suela Bako, aktorja dhe regjisorja e njohur ndan emocionet e jetës si asnjëherë më parë, përballë vajzës së saj.

Kaltrin Zalla, bija e aktorëve të njohur na tregon anën e bukur të të rinjve që duan të mësojnë e të luftojnë për të ardhmen e tyre.

Na ndiqni sot , ora 21:00 në “Report tv” për tu mbushur me dashuri e ndjenja të bukura.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Begaj takon zyrtaren e lartë të OSBE-së: Do angazhohem që zgjedhjet lokale të 14 majit të përmbushin standartet ndërkombëtare

Begaj takon zyrtaren e lartë të OSBE-së: Do angazhohem që zgjedhjet lokale të 14 majit të përmbushin standartet ndërkombëtare