Tre këngëtare të reja, rrëfejnë mes emocionesh jetën dhe ëndrrat në 'E ardhmja është vajzë'

3 fytyra të bukura iu bashkuan sot “E ardhmja është vajzë”.  Ato i lidh një pasion i përbashkët, muzika.

Arsi Bako, Erma Mici dhe Luna Çausholli i sjellin ndjesi të reja, të papërsëritura më parë moderatores Ermira Çausholli.

Artistet e reja treguan mes emocionesh dashurinë e madhe për këngën dhe rrugëtimin e tyre drejt artit.

K.T./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

 Washington Post: SHBA kishte informacione mbi planet e ukrainasve për të sulmuar gazsjellësin ‘Nord Stream’

Washington Post: SHBA kishte informacione mbi planet e ukrainasve për të sulmuar gazsjellësin ‘Nord Stream’