VIDEO/ Në vendin dhe momentin e duhur, Alvaro Morata shënon sërish për Spanjën

VIDEO/ Në vendin dhe momentin e duhur, Alvaro Morata shënon sërish për Spanjën

Morata

11' / Japoni 0-1 Spanjë. Alvaro Morata gjen golin e parë të ndeshjes. Duhej minuta e 11 e takimit që Spanja të tundte rrjetën duke marrë përkohësisht kreun e grupit.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Përmbysje e çmendur e Japonisë, aziatikët i 'tregojnë' muskujt Spanjës! 'Furia e Kuqe' shpëton për fije, të dyja skuadrat në 1/8 (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Milano 'vishet' zikaltër, Interit i mjafton Lautaro për të mundur Milanin

VIDEO/ Milano 'vishet' zikaltër, Interit i mjafton Lautaro për të mundur Milanin