11 skuadra sigurojnë kualifikimin për në 1/8 e Euro 2020! Çekia, Anglia, Suedia e Franca në turin tjetër pa zbritur në fushë

22 Qershor, 11:35

11 skuadra e kanë siguruar tashmë kualifikimin në 1/8 e Euro 2020 dhe mbeten vetëm 5 vende të lira për fazën me eliminim direkt. Çekia, Anglia, Suedia e Franca e siguruan biletën mbrëmë pa zbritur fare në fushë por në varësi të rezultateve në grupet B dhe C. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha