Alibeaj flet në Report Tv pas dorëheqjes: PD duhet të riorganizohet, opozita të mbajë të forta raportet me Perëndimin dhe SHBA-në

25 Maj 2023, 21:23 | Përditesimi i fundit: 2023-05-26 07:03:02

Enkelejd Alibeaj flet në Report Tv pasi dha dorëheqjen nga kreu i grupit parlamentar. I ftuar në Rel Story me gazetarin Sokol Balla, Alibeaj thotë se PD duhet të futet në një proces riorganizmi.