Alibeaj, të pathënat e ikjes (25 maj 2023)

26 Maj, 06:54

Pas shfaqjes dje në skenë të ish-kryetarit demokrat Lulzim Basha, Enkelejd Alibeaj tha për Report Tv se nuk është mëkat nëse ai kandidon sërish. Alibeaj u shpreh se fokusi kryesor i PD-së duhet të jetë ndarja nga e shkuara dhe nëse nuk shkakton tensione, edhe vetë do të garojë për drejtimin e Partisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha