Analiza/ E bukur, konkrete dhe fituese, Italia ëndërron fitoren e Euro 2020, ja si e shndërroi Mancini

3 Korrik, 12:53 | Përditesimi i fundit: 2021-07-03 12:55:11

Italia u kualifikua në gjysmëfinale të Euro 2020 pasi mposhti Belgjikën. Nga një ekip që Botërorin e 2018-tës e pa nga shtëpia Italia është shndërruar në një skuadër që po thyen rekorde dhe ëndërron fitoren e Europianit. Trajneri Mancini e ka shndërruar Italinë në një skuadër që luan bukur,është konkrete dhe fituese.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha