Bejko: Nëse Basha nuk firmos dhe PD mbetet jashtë zgjedhjeve, ka marrëveshje të fshehtë me Berishën

9 Mars, 22:58

Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Roland Bejko ka deklaruar se nëse Lulzim Basha nuk do të firmosë brenda afatit dokumentin e kërkuar nga KQZ për të regjistruar partinë në zgjedhje, atëherë do ta konsideronte si marrëveshje të fshehtë me Berishën.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha