Bletët në fshatrat e Cermenikës

31 Korrik, 10:22

Veterineri Kujtim Kujtila rrëfen historinë e vjetër qysh nga lashtësia të mbajtjes së bletëve në krahinën e Cermenikës. Qindra parqe të vogla bletësh dhe, krahas shëndetit, ekonomia fitimprurëse nga mbajtja e bletëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha