Ç'ndodhi pas finales së madhe, racizëm ndaj 'mëkatarëve'! Mancini: Ishim të mrekullueshëm, dominuam! Southgate: Penalltitë ishin faji im!

12 Korrik 2021, 12:04

Në qiellin e shtatë janë protagonistët e triumfit italian në Euro 2020. Trajneri Roberto Mancini thotë se e dominuan Anglinë ndërsa në ishull kanë vërshuar komentet raciste ndaj futbollistëve që humbën penalltitë. Trajneri Sauthgejt merr përsipër përgjegjësinë. Donaruma u shpall lojtari më i mirë i turneut, Pedri i riu më i mirë dhe Ronaldo golashënuesi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha