Deklaratat tronditëse të Meghan Markle për familjen mbretërore

9 Mars, 12:16

Deklaratat e fundit të Meghan Markle dhe princit Harry në intervistën e realizuar me Oprah Winfrey kanë qënë mjaft tornditëse për opinionin publik.Në një intervistë në “ Rreze Dielli” gazetarja Megi Latifi zbuloi informacione të reja nga kjo intervistë, çfarë pritet të ndodh  dhe a do të ketë deklarata të tjera nga pallati mbretëror.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha