DOKUMENTET/ Bollino: Skandali i lobimeve me paratë ruse nga PD u denoncua në media 3 ditë para se Agron Neza të informonte agjentin e FBI

26 Janar, 22:50 | Përditesimi i fundit: 2023-01-27 15:32:00

Sali Berisha ka akuzuar Ramën se "paguante Charles McGonigal për të hetuar mbi lobimin me para ruse të PD", kur këtë e drejtonte Lulzim Basha, pra skandali me lobistin Nick Muzin! Por si qëndron e vërteta? Gazetari dhe botuesi Carlo Bollino ka treguar sot në ‘Real Story’ në Report Tv se në fakt kjo është absolutisht e pavërtetë, dhe se lajmi ishte botuar 3 ditë më herët në media.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha