Ekskluzive/Flet ish e dashura e Taulant Pashës në ‘Pa Gjurmë’:Vajza e viktimave nuk tha të vërtetën

18 Dhjetor 2020, 17:53

Detaje të tjera nga vrasja makabër e ciftit shqiptar Shpëtim dhe Teuta Pasho. Pas intervistës ekskluzive që emisioni ’Pa Gjurmë’ në Report TV realizoi pasditen e 17 dhjetorit, të një ditë më parë, ku njëra nga vajzat e ciftit Pasho, Vitorja pohoi se personi i fundit që takoi prindërit ishte ish-e dashura e vëllait të vetëm Taulantit, Elona, kjo e fundit e kundërshton. Në një komunikim ekskluziv që moderatorja e emisionit ’Pa Gjurmë’ Odeta Dume pati me Elonën përmes messengerit në rrjetin social facebook, përgjigjja e saj ishte se nuk fliste me gazetarë për një ceshtje kaq delikate, pervecse me avokatin e saj. Sipas saj motrat e Taulantit mund të thonë c’të duan, pasi edhe ajo vetë ka shumë pyejtje, por jo përgjigje. Ky është reagimi i parë bërë për një media shqiptare, në Report TV nga ish-e dashura e Taulant Pasho, djalit të vetëm të Shpëtim dhe Teuta, eshtrat e të cilëve u hodhën nga autostrada Firence-Pisa-Livorno, pasi u copëtuan në copa dhe u futën në katër valixhe.Në llogarinë e saj në facebook nga fotot duket se edhe ajo sikudër ish-i dashuri i saj Taulanti ka një preferencë të madhe për qentë, ku ka me dhjetra imazhe të tyre në galerinë e fotove në llogarinë e saj në facebook, ndërsa e mban të fshehur gjithë kohës imazhin e saj. Duke i hedhur një sy rrjetit të saj social rezulton të ketë qenë aktive në facebook, me postimet e fundit që ka bërë, të cilat mbajnë datën 12 dhjetor të këtij viti.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha