Emigrantët shqiptarë në Britani, ambasadori britanik në Report Tv: Marrëveshja dha efekte pozitive! 90% më pak shqiptarë se vitin e shkuar

8 Qershor, 21:27

Ambasadori britanik në Tiranë, Alastair King-Smith, në një intervistë për emisionin “Real Story” në ‘Report TV’ tha se marrëveshja mes Shqipërisë dhe Britanisë kundër emigracionit ilegal po jep rezultate dhe apeloi se emigrimi i ligjshëm është rruga më e mirë.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha