EURO 2020/ Gjermania 'e dënuar' të mposhtë Portugalinë, Spanja kërkon fitoren e parë! Franca mund të kualifikohet

19 Qershor, 12:42

Sot në ndeshjet e dyta në grupe Gjermanisë dhe Spanjës nuk i lejohen më hapa fals. Gjermania përballet me Portugalinë të parën e grupit ku vlen vetëm fitorja. Edhe Spanja do kërkojë tre pikët ndaj Polonisë në mbrëmje ndërsa në orën 15:00 Franca luan ndaj Hungarisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha