Euro 2020/ Gjermania thyhet në Londër pas 46 vitesh, eliminohet në 1/8! Anglia në çerekfinale

29 Qershor, 21:00

Pas 55 vitesh Anglia është hakmarrë ndaj Gjermanisë në një kampionat Europian. Tre Luanët kanë fituar 2-0 në Uembley falë golave të Stërling dhe Kane, duke u kualifikuar në çerekfinale.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha