Euro 2020/ Italia gjysmëfinaliste, eliminon Belgjikën me golat e Barella-s dhe Insigne-s! Në Londër i pret Spanja

3 Korrik 2021, 07:15

Italia ka fituar 2-1 kundër Belgjikës në çerekfinalet e kampionatit italian. Axurrët ia dolën të kalonin më tej falë golave të Barrelës dhe Insinjes, ndërsa në gjysmëfinale do kenë përballë Spanjën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha