Euro 2020/ 'Këpuca e artë', Ronaldo vijon i pari! Kane, Stërling dhe Dolberg kërcënuesit potencial të portugezit

6 Korrik, 14:03

Ndonëse i eliminuar nga Europiani Cristiano Ronaldo vijon të jetë golashënuesi dhe ka gjasa të fitojë këpucën e artë. Ndjekësit potencial që mund t’i rrëmbëjnë këtë çmim individual portugezit janë Kane dhe Stërling te Anglia dhe Dolberg te Danimarka.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha