Euro 2020/ 'Zgjohet' Spanja, shkatërron Sllovakinë dhe 'peshkon' Kroacinë në 1/8! Polonia mposhtet edhe në fund, Suedia e para e grupit E

23 Qershor, 22:53

Spanja i është përgjigjur kritikave, duke shkatërruar 5-0 Sllovakinë në ndeshjen e fundit të grupeve të Europianit. Në fazën tjetër La Roha do të përballet me Kroacinë, ndërsa një biletë për 1/8 ka prerë edhe Suedia e cila është kualifikuar si e para grupit E me 7 pikë falë fitores 3-2 kundër Polonisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha