Familja e vreshtarëve Kotorri

11 Shtator, 15:28 | Përditesimi i fundit: 2022-09-11 15:31:58

Veri Jug ka udhëtuar në trevat e Dumresë që, nga turistët e huaj është quajtur si Toskana Shqiptare. Destinacioni I emisioneve Veri Jug ishte fshati Fierz, aty ku dhjetra hektarë tokë janë mbjellë me vreshta rrushio dhe me ullinj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha