Fishing Blue - një projekt europian për peshkatarët

17 Korrik, 14:37

Aulona Veizi, zëvendës kryetare e Bashkisë së Vlorës, sjell në një intervistë exclusive për Veri Jug përfitimet e peshkatarëve të qarkut të Vlorës, nga projekti Fishing Blue, me bazë donacionet falas për peshkatarët, anijet dhe infrastrukturën e anijeve të peshkimit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha