Fshati Lin me 200 varka peshkatarësh

7 Gusht, 15:08 | Përditesimi i fundit: 2022-08-07 15:09:57

Kryetari I fshatit Gafur Avdullai, me profesion mjek karriere, sjell në një intervistë ekskluzive një informacion mbi fshatin Lin dhe peshkimin, si bazë ekonomikem përmbi 200 familje në fshatin Lin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha