Historia e një fshati

11 Shtator, 15:27

Vreshtari Hekuran Kotorri rrëfen histroinë e fshatit Fierz të Dumresë, ardhjan nga Gramshi dhe mblelljen e tokës me hardhi

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha