Jam në burg,kërkoj familjen/Nga SHBA një zile ra, nëna tropojane s’mundi t’i dëgjonte zërin të birit

6 Maj, 20:17

Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni nga e hena ne te premte 15:00 në ekranin e Report Tv Kjo është Ajshe Nezaj një nënë e cila që pas vdekjes së bashkëshortit vuajtjet e kanë shoqëruar deri më sot. Me një djalë të humbur dhe me një tjetër të sëmurë ajo kërkon ndihmë në emisionin 'Pa Gjurmë'.Pas zhdukjes së Nderim Lazajt, djali i parë i familjes Përparimi duke qenë shumë i lidhur me të vëllanë e ka përjetuar shumë ndarjen me të prandaj përvec problemeve me të cilat ka lindur ai ka shfaqur edhe shenja të depresionit.Si të mos mjaftonin këto, kalvari i vuajtjeve të familjes Nezaj nuk kanë të mbaruar pasi shtëpia ku jeton.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha