Kosherja e një blete dhe mbretëresha

31 Korrik, 10:24

Kujtim Kujtila hap një koshere në parkun e bletëve të kopshtit të tij dhe tregon jetën e familjeve të mëdha të insekteve më të mencura në botë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha