Kovacët e familjen Sharavolli

2 Janar, 12:19

Gramoz Sharavolli, kovac I vjetër nga Berati, sjell historinë e familjes së kovacëve nga gjyshi dhe babai, deri tek xhaxhallarët dhe vëllezërit e tij. Plot 12 kovacë që punojnë prej dhjetra vjetësh në lagje të ndryshme të qytetit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha