Liverpool s’e fal Rangers, Salah dhe Arnold mjaftojnë për vendin e dytë

5 Tetor 2022, 11:50

Liverpool u ngjit në vend të dytë të grupit pasi fitoi pastër 2-0 derbin britanik ndaj Rangers. Golat u shënuan nga një për çdo pjesë me Alexandër-Arnold dhe Salah. 6 pikë për skuadrën e Klopp që hedh një hap të sigurtë drejt kualifikimit.

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha